| Chain Standard | ANSI 80 |
| Sprocket Type | B |
| Bore Size | 1 in. |
| Bore Type | Cylindrical |
| Teeth | 23 |
| No. of Strands | Single Strand |
| Outside Diameter | 7.88" |
| Hub Diameter | 5.00" |
| Overall Length | 2.75" |
| Material | Stainless Steel |
There are no reviews for this item.Be the first one to write a review.
*Qualifying orders must weigh less than 50 lbs. Excludes t-shirt bags. Excludes phone orders.